+ 48 793 391 137

biuro@ideareklamy.pl

biuro@ideareklamy.pl

OFERTA

Wykonujemy:

OKLEJANIE SZYB: Folia monumeryczna , OWV, wektor, wszystko z nadrukiem według projektu, zabezpieczonie laminatem UV

 

ZAMKNIJ

 

 

 

OKLEJANIE WITRYN

WIZYTÓWKI, ULOTKI, KATALOGI

LASEROWANIE, FREZOWANIE

ROLL-UP, ŚCIANKI, STOJAKI, TRYBUNKI

WYCINANIE Z FOLII

DRUK WIELKOFORMATOWY

  KASETONY     REKLAMA ŚWIETLNA

SZYLDY ,TABLICEY

BANERY 

LITERY PRZESTRZENNE  

WYKLEJANIE SZYB

STENDY

REKLAMA NA POJAZDACH

REKLAMĘ WYKONUJEMY KOMPLEKSOWO, OD PROJEKTU PO REALIZACJE.

DZIĘKI ROZBUDOWANEMU PARKOWI MASZYN ZLECENIA REALIZUJEMY SZYBKO I W KONKURENCYJNEJ CENIE. CHĘTNIE PODEJMUJEMY SIĘ NIESTANDARDOWYCH ZADAŃ.    

Wykonujemy:

BANERY których niewątpliwą zaletą  jest niska cena przy jednocześnie dużej powierzchni reklamowej. Materiał jest podwijany  i zgrzewany  na brzegach co podnosi jego wytrzymałość. Druk stosujemy na materiałach typu : frontlight, siatki mesh, backlighty, block out.  oraz baner odblaskowy . Ta forma reklamy bardzo często zastępuje lub uzupełnia tradycyjne formy reklamy outdoorowej czyli tablice, billboardy, szyldy informacyjne, grafiki i reklamy podświetlane.

 

 

 

BANERY

Wykonujemy:

Druk solwentowy który w połączeniu z podkładem tworzy grafikę, która bez żadnych przeszkód może być stosowana  w warunkach zewnętrznych jak i wewnętrznych.  Najistotniejszą zaletą  tego druku , jest jej odporność na czynniki atmosferyczne. Grafiki reklamowe wykonywane w tej technologii, są wodoodporne,  odporne na niskie i wysokie temperatury. Stosowane materiały pod wydruk solwentowy to : matriał PCV czyli podkład banerowy, folie samoprzylepne, siatki mesh, folie One Way Vision, papiery plakatowe, billboardy, wszelkiego rodzaju polestry – backlighty, materiały wylewane i laminowane  oraz dedykowane materiały tekstylne.

 

 

 

WYDRUKI WIELKOFORMATOWE

Wykonujemy:

Oklejanie folia glass decor w różnych odcieniach i kolorach, wypełnianie folią kolorową , plotreownie wzorów i napisów.

 

 

 

OKLEJANIE SZYB FOLIĄ GLASS DECOR

Wykonujemy:

litery 3D  (plexa, dibond, drewno) * świecące litery  * napisy blokowe ze styroduru malowane trwałą farba w wybranym kolorze  

 

 

 

LITERY  PRZESTRZENNE, STYRODUR

Wykonujemy:

Kasetony podświetlane led. Bardzo skuteczna reklama oferowana przez naszą firmę. .Najczęściej wykonujemy kasetony ze specjalistycznych profili aluminiowych, w którą  montowana jest tablica wykonana z transparentnego Metaplexu z naniesioną wcześniej grafiką.

Drugim rodzajem kasetonów są frezowane reklamy podświetlane. Produkowane na zasadzie wycinania grafik w materiale nieprzepuszczającym światła typu dibond, który po podświetleniu wewnętrznym źródłem światła rozświetla jedynie elementy które zostały wyfrezowane. Do podświetleń wewnętrznych w kasetonach używamy głównie  energooszczędnych  taśm i paneli LED.

 

 

 

KASETONY, REKLAMA ŚWIETLNA

Wykonujemy:

Tablice reklamowe wykonujemy na bardzo szerokiej gamie materiałów podkładowych. Najczęściej pod prezentowaną grafikę stosujemy  płyty PCV w różnych grubościach, blachę cynkowaną,  blachę aluminiową, płytę warstwową Dibond ,  itp. poliwęglany lite, poliwęglany kanalikowe. Warstwę zewnętrzną , informacyjną zazwyczaj stanowi druk solwent , UV lub folia ploterowa. 

 

 

 

SZYLDY, TABLICE I TABLICZKI

REALIZACJE

Wykonujemy:

Ścianki, expo, systemy prezentacji, x-baner, pop up, ścianki wystawiennicze, stojaki, banery, trybunki  rollupy. Wszystkie te  produkty możemy zaoferować do prezentacji  Państwa usługi  na Targach,  w biurze oraz iwentach czy akcjach promocyjnych, w każdym dowolnym miejscu.  Wszędzie tam gdzie liczy się prestiż i wysoka jakość. Zgodnie z zasadą ideii reklamy pomożemy  skutecznie  stworzyć najlepszy, spójny wizerunek Państwa Firmy. Dobierzemy odpowiednie produkty w oprawie stosownej grafiki.

 

 

 

SYSYSTEMY WYSTAWIENNICZE   -  ROLLUP,  TRYBUNKI,  ŚCIANKI REKLAMOWE

Wykonujemy:

Cięcie ploterowe standardowe i  obrysowe folii w dowolnie wybranych kształtach i kolorach ( napisy , logo, grafiki ). Tworzymy etykiety samoprzylepne , wlepki, naklejki, nalepki podłogowe oraz tuningowe.

 

 

 

WYCINANIE Z FOLII

Wykonujemy:

Obróbkę z tworzyw sztucznych typu (PCV, Plexi, płyty kompozytowe itp.), drewniane (drewno, sklejka, płyta wiórowa, mdf itp.) oraz na metalach miękkich (aluminium, mosiądz itp.). Dzięki parku maszynowym uzyskujemy produkty o niespotykanej dokładności. Dodatkowo ploter laserowy pozwala nam dokonywać precyzyjnego cięcia materiałów jak i grawerowania na powierzchniach  specjalnie przygotowanych.

 

 

 

LASEROWANIE, FREZOWANIE

Wykonujemy:

Usługi poligraficzne w szerokim zakresie od wizytówek po katalogi  poprzez ulotki reklamowe, pieczątki  broszury , zaproszenia , identyfikatory,  menu, metki, zawieszki, pocztówki etc, wszystko dostosowane do najbardziej wymagających klientów  oczekujących kreatywnych, profesjonalnych rozwiązań w tej dziedzinie reklamy.

 

 

 

WIZYTÓWKI, ULOTKI, KATALOGI

Wykonujemy:

Reklamę na pojazdach. Od projektu po aplikację. Oferujemy fachowe doradztwo, odpowiedni dobór materiałów i techniki do klejonych powierzchni. Prawidłowe nałożenie grafiki na samochód wymaga dużej precyzji i doświadczenia, które gwarantujemy z uwagi na wieloletnie doświadczenie w tej branży . Możecie Państwo mieć pewność, że zadbamy  o idealny montaż reklamy,  jej trwałość i estetykę a także bezpieczeństwo powierzchni lakieru . Nasze projekty odzwierciedlą charakter Państwa firmy i spersonalizują tak by w kilka chwil były zapamiętywalne  w oczach odbiorców ruchomego nośnika reklamowego jakim jest samochód firmowy.

 

 

 

REKLAMA NA POJAZDACH

Wykonujemy:

Standy reklamowe. Dzięki posiadanym  maszynom ( frezarki  oraz  plotery laserowe)  jesteśmy w stanie wykonać dowolny kształt. Wykonujemy standy kartonowe, a także solidne z wykorzystaniem tworzyw pcv  

 

 

 

STANDY

REALIZACJE

REALIZACJE

REALIZACJE

REALIZACJE

REALIZACJE

REALIZACJE

REALIZACJE

REALIZACJE

REALIZACJE

REALIZACJE

REALIZACJE

INWESTYCJA  W  STOSOWNĄ  REKLAMĘ  Z  CIEKAWYM  POMYSŁEM

SIEDZIBA FIRMY: UL. LIMANOWSKIEGO 144 ŁÓDŹ  91-038


FORMULARZ KONTAKTOWY
ODPOWIEMY W CIAGU 24H:

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

MASZ PYTANIA ? 
ZADZWOŃ
:

+48 793 391 137